معرفی شرکت

درباره پنکو
گروه مشاوران پنكو (شركت پرتو نوين مديريت ايرانيان) از سال 1383 فعاليت خود  را در حوزه‌های زير آغاز نمود:

بودجه ریزی عملیاتی
هزينه يابي و مديريت بر مبناي فعاليت (ABC)
نظام جامع مديريت عملكرد مبتني بر كارت امتيازي متوازن (BSC) 
طراحي و تدوين برنامه راهبردي و پياده سازي و اجراي استراتژي‌ها
گروه مشاوران پنكو همواره تلاش خود را بر روي طراحي و پياده سازي ابزارهاي حسابداري مديريت در كشور متمركز نموده است و در اين راستا كمك به بخش دولتي و همچنين شركت‌هاي كليدي بخش خصوصي را جهت ارتقاي سطح دانش سازماني در حوزه‌هاي بيان شده وجه همت خود قرارداده است.

چشم انداز:
گروه مشاوران پنكو مجموعه اي است خلاق، دانش محور، ارزشي و سودآور،متشكل از گروه‌هايي ازمتخصصين و مشاورين حوزه حسابداري مديريت و فناوري اطلاعات با محيطي يادگيرنده و جذاب كه جزء 5 شركت مرجع و قابل اطمينان در حوزه‌هاي فعاليت شرکت مي‌باشد.

ماموريت:
ارائه راه‌حل‌هاي نوين حسابداري مديريت جهت ارتقاء كارايي و اثربخشي سازمان‌ها


ارزش‌ها:
تعهد در قبال چشم‌انداز و ماموريت شركت
 كيفيت در كار
صداقت و رازداري
نظم و انضباط اداري و كاري
نتيجه محوري
خلاقيت و دانش محوري

1383
1386
1389
تشکیل هسته اولیه گروه مشاوران پنکو
هسته اولیه گروه مشاوران پنکو متشکل از گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر کشور در رشته های مدیریت و اقتصاد شکل گرفت.
شروع فعالیت رسمی شرکت
پس از کسب تجربه و شناخت لازم، همزمان با تعیین ماموریتها، چشم انداز و اهداف، گروه مشاوران پنکو در اسفندماه سال 1386 تحت عنوان شرکت پرتونوین مدیریت ایرانیان ثبت رسمی شد.
تولید اولین نرم افزار تخصصی حسابداری مدیریت کشور
همزمان با اجرای پروژه های متعدد و موفق در حوزه تخصصی حسابداری مدیریت و ارائه خدمات مشاوره مدیریت، آموزش و راهکارهای نرم افزاری از طریق اخذ نمایندگی شرکت های معتبر خارجی فعال در حوزه های قیمت تمام شده، بودجه ریزی و ارزیابی عملکرد، تولید اولین نرم افزار  ایرانی تخصصی حسابداری مدیریت تحت عنوان "نرم افزار بودجه ریزی عملیاتی الماس" آغاز گردید.
تیم استقرار و پشتیبانی
این تیم مسئولیت همکاری در استقرار و عملیاتی نمودن راهکار نرم افزار ارائه شده به مشتریان را به عهده دارد . همچنین پس از گذشت دوره استقرار و عملیاتی شدن نرم افزار در محیط سازمان مشتری، ارائه خدمات پشتیبانی به منظور پاسخ به اشکالات و ابهامات احتمالی ، آموزش مجدد کاربران و به روز رسانی نرم افزار به آخرین نسخه ارائه شده به بازار، از وظایف تیم استقرار و پشتیبانی شرکت می باشد.

دفتر تحقیق و توسعه
حرکت بر لبه دانش و نوآور بودن از ویژگی های ذاتی شرکت های دانش بنیان می باشد، گروه مشاوران پنکو نیز به منظور  استفاده از دانش روز  دنیا در حوزه های نرم افزاری و حسابداری مدیریت، همواره توجه ویژه ای به تیم تحقیق و توسعه و نتایج و دستاوردهای تحقیقاتی این تیم داشته است .

امور مالی و قراردادها
باتوجه به تعدد قراردادها و مشتریان استفاده کننده از راهکارهای نرم افزاری و مشاوره شرکت، واحد امور مالی و قراردادهای شرکت، مسئولیت پیگیری قراردادها و تضامین، توجه به الزامات قانونی و ارتباط نزدیک و تعاملی با مشتریان را در راستای انجام وظایف خود به عهده دارد.

سید محمد حیدری
مدیر عامل، عضو هیأت مدیره
مؤسس شرکت
محمد حسن آبادی

معرفی
تیم ما

علیرضا صراف
مؤسس، رئیس هیأت مدیره
علی غلامی
مؤسس، عضو هیأت مدیره
یاسر ابوالقاسمی
مؤسس شرکت

برخی از مشتریان ما