طراحی مدل‌های نمونه

گروه مشاوران پنكو قصد دارد جهت توسعه خدمات خود در راستاي استقرار و پياده سازي نظام جامع بودجه ريزي عملياتي و همچنين محاسبه و مديريت قيمت تمام شده كالا، خدمات و فعاليت‌ها با استفاده از نرم افزار جامع حسابداري مديريت الماس براي مدتي محدود فرصتي ويژه براي سازمان‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي كشور ايجاد نموده تا با استفاده از خدمات مشاوره مديريت گروه مشاوران پنكو نمونه اي واقعي از مدل سازمان خود ايجاد نموده تا بتوانند به صورت ملموس نتايج مورد انتظار از اجراي رويكردهاي بودجه ريزي عملياتي و محاسبه و مديريت قيمت تمام شده را در سازمان خود مشاهده نموده و فضاي لازم جهت اجراي كامل آن در سازمان ايجاد گردد.

اهداف كلي برنامه


  • ارائه نتايجي ملموس از قابليت‌ها و امكانات نرم‌افزار به مشتريان از طريق طراحي مدلي بومي

  • شناسايي كارشناسان و مديران علاقه‌مند درسازمان‌ها و ارائه آموزش‌هاي مقدماتي

  • ايجاد زمينه‌هاي لازم جهت آشنايي مديران سازمان‌ها با دستاوردهاي اجراي بودجه‌ ريزي عملياتي و محاسبه مديريت قيمت تمام شده در سازمان

  • كمك به مديران و تصميم گيرندگان سازمان به منظور تصميم گيري دقيق جهت استفاده از خدمات نرم افزاي و مشاوره‌اي گروه مشاوران پنكو


شيوه مشاركت در برنامه
تمامي دستگاه‌هاي اجرايي شامل سازمان‌ها و شركت‌ها دولتي و همچنين شركت‌هاي خصوصي علاقه مند به اين موضوع كه تعداد كاركنان آنها بيش از 100 نفر مي‌باشند مي‌توانند درخواست مشاركت را ارسال نمايند.
با توجه به محدوديت‌هاي موجود، اولويت با سازمان‌هايي كه قبلا در دوره‌هاي آموزشي گروه مشاوران پنكو مشاركت فعال داشته اند يا اينكه در گذشته اقدامات و مطالعات اوليه در آن انجام پذيرفته است ولي به علت عدم دسترسي به ابزار نرم افزاري مناسب امكان اجراي آن در سازمان ميسر نشده است.
سازمان‌ها و شركت‌هاي متقاضي مي‌توانند درخواست خود را به صورت آنلاين از طريق فرمي كه در انتهاي صفحه آمده است ارسال نمايند.


شيوه اجراي برنامه


  • بررسي تقاضاي دريافت شده از طريق فرم آنلاين ذيل و انتخاب سازمان‌ها بر اساس اولويت

  • ارسال درخواست كتبي با امضاي رئيس يا معاون سازمان

  • برگزاري جلسه مقدماتي با سازمان و معرفي برنامه

  • برگزاري جلسه آموزشي 2 ساعته در سازمان و ارائه آموزش‌هاي لازم جهت جمع آوري اطلاعات در فرم‌هاي اكسل

  • ارائه دسترسي موقت به نرم افزار از طريق اينترنت بعد از تكميل فرم‌هاي ارسال شده

  • جمع بندي مدل و آماده‌سازي جهت ارائه به مديران مربوطه


پيش نياز برنامه
با توجه به اينكه جمع آوري اطلاعات مورد نياز توسط كارشناسان ذيربط در سازمان انجام خواهد پذيرفت لازم است تا كارشناسان مربوطه  در سازمان متقاضي دوره آموزشي مقدماتي آشنايي با مفاهيم و اصول كلي بودجه ريزي عملياتي  را طي كرده باشند. اين دوره آموزشي توسط گروه آموزشي پنكو برگزار مي گردد. سازمان متقاضي در صورتي كه قبلا اين دوره را طي نكرده است بايد هماهنگي لازم جهت برگزاري دوره آموزشي را انجام دهد.

مدت زمان اجراي برنامه
حداكثر مدت زمان همكاري در اين طرح پس از دريافت نامه رسمي دو هفته مي‌باشد. بنابراين لازم است كليه اطلاعات ظرف مدت كوتاهي جمع آوري گردد و همكاری‌هاي لازم در بالاترين سطح ممكن انجام پذيرد.

لطفا براي کسب اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد...

تماس با ما