شرکت پرتو نوین مدیریت ایرانیان

معرفی شرکت

درباره پنکو

    گروه مشاوران پنکو (شرکت پرتو نوین مدیریت ایرانیان) از سال 1383 فعالیت خود  را در حوزه‌های زیر آغاز نمود:

گروه مشاوران پنکو همواره تلاش خود را بر روی طراحی و پیاده سازی ابزارهای حسابداری مدیریت در کشور متمرکز نموده است و در این راستا کمک به بخش دولتی و همچنین شرکت‌های کلیدی بخش خصوصی را جهت ارتقای سطح دانش سازمانی در حوزه‌های بیان شده وجه همت خود قرارداده است.

چشم انداز:

گروه مشاوران پنکو مجموعه ای است خلاق، دانش محور، ارزشی و سودآور،متشکل از گروه‌هایی ازمتخصصین و مشاورین حوزه حسابداری مدیریت و فناوری اطلاعات با محیطی یادگیرنده و جذاب که جزء 5 شرکت مرجع و قابل اطمینان در حوزه‌های فعالیت شرکت می‌باشد.

ماموریت:

ارائه راه‌حل‌های نوین حسابداری مدیریت جهت ارتقاء کارایی و اثربخشی سازمان‌ها

ارزش‌ها:

 • لوگوی پنکو
  تعهد در قبال چشم‌انداز و ماموریت شرکت
 • لوگوی پنکو
  کیفیت در کار
 • لوگوی پنکو
  صداقت و رازداری
 • لوگوی پنکو
  نظم و انضباط اداری و کاری
 • لوگوی پنکو
  نتیجه محوری
 • لوگوی پنکو
  خلاقیت و دانش محوری
نظام یکپارچه مدیریت و بودجه ریزی برای نتایج(مدل الماس)
شرکت پرتو نوین مدیریت ایرانیان
1383

تشکیل هسته اولیه گروه مشاوران پنکو

هسته اولیه گروه مشاوران پنکو متشکل از گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر کشور در رشته های مدیریت و اقتصاد شکل گرفت.

1386

شروع فعالیت رسمی شرکت

پس از کسب تجربه و شناخت لازم، همزمان با تعیین ماموریتها، چشم انداز و اهداف، گروه مشاوران پنکو در اسفندماه سال 1386 تحت عنوان شرکت پرتونوین مدیریت ایرانیان ثبت رسمی شد

1389

تولید اولین نرم افزار تخصصی حسابداری مدیریت کشور

همزمان با اجرای پروژه های متعدد و موفق در حوزه تخصصی حسابداری مدیریت و ارائه خدمات مشاوره مدیریت، آموزش و راهکارهای نرم افزاری از طریق اخذ نمایندگی شرکت های معتبر خارجی فعال در حوزه های قیمت تمام شده، بودجه ریزی و ارزیابی عملکرد، تولید اولین نرم افزار  ایرانی تخصصی حسابداری مدیریت تحت عنوان “نرم افزار بودجه ریزی عملیاتی الماس” آغاز گردید.

شرکت پرتو نوین مدیریت ایرانیان

تیم استقرار و پشتیبانی

این تیم مسئولیت همکاری در استقرار و عملیاتی نمودن راهکار نرم افزار ارائه شده به مشتریان را به عهده دارد . همچنین پس از گذشت دوره استقرار و عملیاتی شدن نرم افزار در محیط سازمان مشتری، ارائه خدمات پشتیبانی به منظور پاسخ به اشکالات و ابهامات احتمالی ، آموزش مجدد کاربران و به روز رسانی نرم افزار به آخرین نسخه ارائه شده به بازار، از وظایف تیم استقرار و پشتیبانی شرکت می باشد.

دفتر تحقیق و توسعه

حرکت بر لبه دانش و نوآور بودن از ویژگی های ذاتی شرکت های دانش بنیان می باشد، گروه مشاوران پنکو نیز به منظور  استفاده از دانش روز  دنیا در حوزه های نرم افزاری و حسابداری مدیریت، همواره توجه ویژه ای به تیم تحقیق و توسعه و نتایج و دستاوردهای تحقیقاتی این تیم داشته است .

امور مالی و قراردادها

باتوجه به تعدد قراردادها و مشتریان استفاده کننده از راهکارهای نرم افزاری و مشاوره شرکت، واحد امور مالی و قراردادهای شرکت، مسئولیت پیگیری قراردادها و تضامین، توجه به الزامات قانونی و ارتباط نزدیک و تعاملی با مشتریان را در راستای انجام وظایف خود به عهده دارد.

معرفی

تیم ما

آقای حیدری

سید‌محمد حیدری 

مدیر‌عامل، عضو هیئت مدیره

آقای ابوالقاسمی

 یاسر ابوالقاسمی

مؤسس شرکت

آقای صراف

علیرضا صراف

مؤسس ،رئیس هیئت مدیره

آقای غلامی

علی غلامی

مؤسس شرکت

آقای حسن آبادی

محمد حسن آبادی

مؤسس شرکت

شرکای تجاری

مشتریان ما

...

error: