خدمات  \  ارائه نرم‌افزار بعنوان SaaS

ارائه نرم‌افزار بعنوان SaaS

به طور معمول در سازمانهاي خصوصي و دولتي، هر ساله هزينه هاي زيادي صرف خريد، نگهداري و پشتيباني از نرم افزارهاي سازماني مي شود. همچنين هزينه خريداري و نگهداري سرورها و تجهيزات سخت افزاري در بسياري از موارد از هزينه نرم افزار بيشتر است. به منظور صرفه جويي در اين هزينه ها فناوري جديدي تحت عنوان "نرم افزار به يك سرويس" يا Software as a Service توسعه پيدا كرده است كه در اين روش سازمانها بجاي خريد نرم افزار و نصب آن در سرورهاي داخلي شركت، از خدمات نرم افزار بر روي اينترنت استفاده مي كنند.
SaaS چيست؟
به طور خلاصه مي توان گفت SaaS فناوري پيچيده اي است كه امكان دسترسي از راه دور به يك نرم افزار، توابع آن و ديگر امكانات و ملحقات آن را از طريق يك سرويس بر پايه وب فراهم مي آورد . فناوري SaaS به كاربران و بويژه سازمان ها امكان مي دهد كه به جاي خريد نرم افزارهاي كاربردي خود با هزينه ماهانه كمتري از طريق اينترنت به آنها دسترسي داشته باشد . همچنين به دليل دسترسي از راه دور به نرم افزار مورد نظر ديگر نياز به صرف هزينه براي ذخيره سازي و خريد تجهيزات و سخت افزار جانبي نخواهد بود . اين فناوري مي تواند كاربر را از هزينه هاي جانبي ديگر نظير راه اندازي تعميرات و نگهداري و به روزرساني بي نياز كند .
ارائه نرم افزار بودجه ريزي عملياتي به صورت SaaS
با توجه به مزيتهاي ذكر شده، گروه مشاوران پنكو امكان ارائه نرم افزار بودجه ريزي عملياتي را  به صورت SaaS فراهم نموده است. در اين راهكار مشتريان جهت استفاده از نرم افزار نيازي به سرور ندارند و كليه تجهيزات و زيرساختهاي لازم جهت استقرار نرم افزار توسط كارشناسان پنكو تهيه مي شود و مشتريان تنها هزينه ماهيانه جهت استفاده از نرم افزار را پرداخت مي نمايند. جهت اطلاع بيشتر لطفا با ما تماس حاصل فرماييد.  

نرم افزار بودجه ريزي عملياتي الماس

اين نرم افزار امکانات زیر را در اختيار کاربر قرار مي دهد: جهت دانلود بروشور نرم افزار روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود بروشور شرکت

جهت اطلاع از فعالیتها و خدمات شرکت و دریافت بروشور گروه مشاوران پنکو روی لینک زیر کلیک نمایید:

فيلم هاي آموزشي

مجموعه فیلمهای آموزشی محاسبه قيمت تمام شده ، بودجه ريزي مبتنی بر عملکرد را از طریق آدرس زیر دانلود نمایید: