صفحه اصلی  \  استخدام در پنكو

استخدام در پنكو


گروه مشاوران پنكو يكي از شركتهاي پيشرو در حوزه حسابداري مديريت، محاسبه قيمت تمام شده و بودجه ريزي عملياتي در دستگاههاي دولتي و شرکتهاي بزرگ مي باشد. اين شركت موفق شده است در سالهاي اخير نرم افزاري با عنوان "نرم افزار حسابداري مديريت الماس" طراحي نمايد كه اين نرم افزار تاكنون در بيش از 60 سازمان دولتي و خصوصي مستقر شده است.
روند پياده سازي نرم افزار در سازمانها به اين ترتيب است كه ابتدا نرم افزار توسط واحد نرم افزار در سازمان مشتري نصب و راه اندازي شده و آموزشهاي لازم ارائه مي گردد. سپس واحد مشاوره مديريت "مدل هزينه" سازمان را طراحي مي نمايد. "مدل هزينه" چارچوبي است براي تسهيم هزينه ها با استفاده از عوامل مختلف كه طراحي آن نياز به دانش و تجربه بالا دارد. پس از طراحي مدل هزينه نوبت به پياده سازي مدل هزينه در سازمان مي رسد كه به عهده تيم پياده سازي مي باشد.
با توجه به فرآيند پياده سازي نظام قيمت تمام شده و بودجه ريزي عملياتي گروه مشاوران پنکو در دو جايگاه شغلي زير از متقاضيان و علاقه مندان دعوت به همکاري مي نمايد:

جايگاه شغلي: مدير پروژه استقرار نظام قيمت تمام شده و بودجه ريزي عملياتي
وظيفه اصلي مدير پروژه طراحي مدل مفهومي و مدل هزينه سازمان است. براي اين منظور فرد متقاضي مي بايست با مفاهيم قيمت تمام شده, حسابداري صنعتي, نحوه تدوين فرآيندها و فعاليتها آشنايي کامل داشته و قادر باشد با استفاده از مصاحبه و پرسشنامه و ساير ابزارهاي مرتبط فعاليتها و خدمات سازمان را احصاء نموده و عوامل تسهيم يا محرکهاي مناسب جهت تسهيم هزينه را انتخاب نمايد.
پس از تدوين مدل مفهومي، مدل هزينه توسط کارشناسان استقرار و پياده سازي و تحت نظارت مدير پروژه در نرم افزار تعريف شده و ورود اطلاعات مي گردد
با توجه به ماهيت اين شغل, نيازي به حضور تمام وقت در شرکت نبوده و همچنين حق الزحمه مدير پروژه به صورت درصدي از کل پروژه پرداخت مي گردد.
با توجه به موارد فوق، در صورت تمايل به همكاري رزومه به روز شده خود را با ذكر تجارب، مهارتها و سوابق مطالعاتي خود در حوزه كاري مورد نظر به ايميل info@penco.ir ارسال نماييد.


جايگاه شغلي: كارشناس پياده سازي و استقرار قيمت تمام شده و بودجه ريزي عملياتي
 
وظيفه اصلي تيم پياده سازي به شرح زير است:
  •   جمع اوري اطلاعات مورد نياز مدل هزينه طراحي شده از طريق پخش كردن فرمهاي استاندارد در سطح سازمان و يا استخراج از بانكهاي اطلاعاتي موجود در سازمان
  •   ورود اطلاعات جمع آوري شده در نرم افزار
  •   انجام محاسبات در نرم افزار و ارائه گزارشات مورد نياز كارفرما
با توجه به افزايش حجم كاري تيم پياده سازي، اين شركت تصميم به افزايش تعداد پرسنل تيم پياده سازي خود دارد. ويژگي هاي مورد نياز براي افراد اين تيم به شرح زير است:
  •   داراي روحيه كار جمعي و روابط عمومي بالا كه جهت دريافت اطلاعات از واحدهاي مختلف كارفرما
  •   با توجه به اينكه بسياري از اطلاعات مورد نياز ما در بانكهاي اطلاعاتي مختلف نزد كارفرما موجود مي باشد، تسلط به بانكهاي اطلاعاتي مخصوصا Access و SQL Server مورد توجه مي باشد.
  •   توانايي كار با Report Generator جهت توليد گزارشات مورد نظر كارفرما
  •   مهارت در استفاده از نرم افزارهاي صفحه گسترده مخصوصا اكسل
  •   آشنايي با مفاهيم حسابداري و مالي
  •   آشنايي با مفاهيمي از قبيل استراتژي، هدف، برنامه، فرآيند، فعاليت، محصول و خدمت و ...
  •   اگرچه محل كار معمولا شهر تهران است ولي بسته به شرايط امكان انجام پروژه در شهرستان نيز وجود دارد.

با توجه به موارد فوق، در صورت تمايل به همكاري 1)نوع همكاري (تمام وقت-پاره وقت) 2)رزومه به روز شده خود را با ذكر تجارب، مهارتها و سوابق مطالعاتي خود در حوزه كاري مورد نظر، و 3) بازه حقوق درخواستي خود را به ايميل info@penco.ir ارسال نماييد.


نرم افزار بودجه ريزي عملياتي الماس

اين نرم افزار امکانات زیر را در اختيار کاربر قرار مي دهد: جهت دانلود بروشور نرم افزار روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود بروشور شرکت

جهت اطلاع از فعالیتها و خدمات شرکت و دریافت بروشور گروه مشاوران پنکو روی لینک زیر کلیک نمایید:

فيلم هاي آموزشي

مجموعه فیلمهای آموزشی محاسبه قيمت تمام شده ، بودجه ريزي مبتنی بر عملکرد را از طریق آدرس زیر دانلود نمایید: