طراحی مدل‌های نمونه

گروه مشاوران پنکو قصد دارد جهت توسعه خدمات خود در راستای استقرار و پیاده سازی نظام جامع بودجه ریزی عملیاتی و همچنین محاسبه و مدیریت قیمت تمام شده کالا، خدمات و فعالیت‌ها با استفاده از نرم افزار جامع حسابداری مدیریت الماس برای مدتی محدود فرصتی ویژه برای سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور ایجاد نموده تا با استفاده از خدمات مشاوره مدیریت گروه مشاوران پنکو نمونه ای واقعی از مدل سازمان خود ایجاد نموده تا بتوانند به صورت ملموس نتایج مورد انتظار از اجرای رویکردهای بودجه ریزی عملیاتی و محاسبه و مدیریت قیمت تمام شده را در سازمان خود مشاهده نموده و فضای لازم جهت اجرای کامل آن در سازمان ایجاد گردد.

اهداف کلی برنامه

ارائه نتایجی ملموس از قابلیت‌ها و امکانات نرم‌افزار به مشتریان از طریق طراحی مدلی بومی

شناسایی کارشناسان و مدیران علاقه‌مند درسازمان‌ها و ارائه آموزش‌های مقدماتی

ایجاد زمینه‌های لازم جهت آشنایی مدیران سازمان‌ها با دستاوردهای اجرای بودجه‌ ریزی عملیاتی و محاسبه مدیریت قیمت تمام شده در سازمان

کمک به مدیران و تصمیم گیرندگان سازمان به منظور تصمیم گیری دقیق جهت استفاده از خدمات نرم افزای و مشاوره‌ای گروه مشاوران پنکو

شیوه مشارکت در برنامه

تمامی دستگاه‌های اجرایی شامل سازمان‌ها و شرکت‌ها دولتی و همچنین شرکت‌های خصوصی علاقه مند به این موضوع که تعداد کارکنان آنها بیش از 100 نفر می‌باشند می‌توانند درخواست مشارکت را ارسال نمایند.
با توجه به محدودیت‌های موجود، اولویت با سازمان‌هایی که قبلا در دوره‌های آموزشی گروه مشاوران پنکو مشارکت فعال داشته اند یا اینکه در گذشته اقدامات و مطالعات اولیه در آن انجام پذیرفته است ولی به علت عدم دسترسی به ابزار نرم افزاری مناسب امکان اجرای آن در سازمان میسر نشده است.
سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی می‌توانند درخواست خود را به صورت آنلاین از طریق فرمی که در انتهای صفحه آمده است ارسال نمایند.

شیوه اجرای برنامه

بررسی تقاضای دریافت شده از طریق فرم آنلاین ذیل و انتخاب سازمان‌ها بر اساس اولویت

ارسال درخواست کتبی با امضای رئیس یا معاون سازمان

برگزاری جلسه مقدماتی با سازمان و معرفی برنامه

برگزاری جلسه آموزشی 2 ساعته در سازمان و ارائه آموزش‌های لازم جهت جمع آوری اطلاعات در فرم‌های اکسل

ارائه دسترسی موقت به نرم افزار از طریق اینترنت بعد از تکمیل فرم‌های ارسال شده

جمع بندی مدل و آماده‌سازی جهت ارائه به مدیران مربوطه

پیش نیاز برنامه

با توجه به اینکه جمع آوری اطلاعات مورد نیاز توسط کارشناسان ذیربط در سازمان انجام خواهد پذیرفت لازم است تا کارشناسان مربوطه  در سازمان متقاضی دوره آموزشی مقدماتی آشنایی با مفاهیم و اصول کلی بودجه ریزی عملیاتی  را طی کرده باشند. این دوره آموزشی توسط گروه آموزشی پنکو برگزار می گردد. سازمان متقاضی در صورتی که قبلا این دوره را طی نکرده است باید هماهنگی لازم جهت برگزاری دوره آموزشی را انجام دهد.

مدت زمان اجرای برنامه

حداکثر مدت زمان همکاری در این طرح پس از دریافت نامه رسمی دو هفته می‌باشد. بنابراین لازم است کلیه اطلاعات ظرف مدت کوتاهی جمع آوری گردد و همکاری‌های لازم در بالاترین سطح ممکن انجام پذیرد.
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

...

error: