ارائه نرم‌افزار بعنوان SaaS

به طور معمول در سازمان‌های خصوصی و دولتی، هر ساله هزینه‌های زیادی صرف خرید، نگهداری و پشتیبانی از نرم افزارهای سازمانی می‌شود. همچنین هزینه خریداری و نگهداری سرورها و تجهیزات سخت افزاری در بسیاری از موارد از هزینه نرم افزار بیشتر است. به منظور صرفه جویی در این هزینه ها فناوری جدیدی تحت عنوان “نرم افزار به یک سرویس” یا Software as a Service توسعه پیدا کرده است که در این روش سازمان‌ها بجای خرید نرم افزار و نصب آن در سرورهای داخلی شرکت، از خدمات نرم افزار بر روی اینترنت استفاده می کنند.

SaaS چیست؟

به طور خلاصه می‌توان گفت SaaS فناوری پیچیده ای است که امکان دسترسی از راه دور به یک نرم افزار، توابع آن و دیگر امکانات و ملحقات آن را از طریق یک سرویس بر پایه وب فراهم می آورد.  فناوری SaaS به کاربران و بویژه سازمان‌ها امکان می‌دهد که به جای خرید نرم افزارهای کاربردی خود با هزینه ماهانه کمتری از طریق اینترنت به آنها دسترسی داشته باشد. همچنین به دلیل دسترسی از راه دور به نرم افزار مورد نظر دیگر نیاز به صرف هزینه برای ذخیره سازی و خرید تجهیزات و سخت افزار جانبی نخواهد بود. این فناوری می‌تواند کاربر را از هزینه‌های جانبی دیگر نظیر راه اندازی تعمیرات و نگهداری و به روزرسانی بی نیاز کند .

ارائه نرم افزار بودجه ریزی عملیاتی به صورت SaaS

با توجه به مزیت‌های ذکر شده، گروه مشاوران پنکو امکان ارائه نرم افزار بودجه ریزی عملیاتی را  به صورت SaaS فراهم نموده است. در این راهکار مشتریان جهت استفاده از نرم افزار نیازی به سرور ندارند و کلیه تجهیزات و زیرساخت‌های لازم جهت استقرار نرم افزار توسط کارشناسان پنکو تهیه می شود و مشتریان تنها هزینه ماهیانه جهت استفاده از نرم افزار را پرداخت می نمایند. جهت اطلاع بیشتر لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.  

...

error: